Pripravujeme pre Vás možnosť online objednávky služieb
Práve sa nachádzate v kategórii

Služby - tvorba webových stránok, webdizajn (webdesign)

Internet je dnes veľmi silné reklamné médium. Majú k nemu prístup milióny ľudí na celom svete a umiestniť na ňho je možné čokoľvek.

Dokonalosť je súhra detailov

Na prezentovanie informácií na internete je potrebná webová stránka. Ale nie je stránka, ako stránka. Existujú rôzne úrovne stránok a práve v ich kvalite sa skrýva výpoveď o celej firme, ktorá stránku vlastní. Našou prioritou je vytvárať také stránky, ktoré vyzdvihnú meno firmy, ktoré sa neuskromnia iba so zastaralými štandardami a jednoduchou grafikou. Pre nás je každá stránka výzvou, a preto si dávame záležať na každom jej detaile. Vy nám poviete čo chcete a my vieme, ako to spravíme, aby to bolo pre Vás najlepšie. Nepodceňujeme žiadny detail, pretože práve ich súhra zohráva v reklame dôležitú úlohu.

V oblasti tvorby webových stránok sa pohybujeme už dlhú dobu, neustále sa v tom vzdelávame a uplatňujeme najnovšie technológie (pohyblivé efekty, "programovaná" grafika, videá na stránke, AJAX a podobne). Preto ak sa rozhodnete pre vytvorenie stránky u nás, máte zaručené, že stránka bude mať vysokú úroveň, bude spĺňať všetky marketingové kritéria a bude robiť dobré meno Vašej firme na internete.

Ste rozhodnutí pre webovú stránku, čo ďalej

Ak máte záujem o stránku, ponúkame Vám možnosť vyplňiť online objednávku. V nej Vás poprosíme uviesť Vašu predstavu a následne ju spracujeme a pošleme Vám cenovú ponuku. Ak s ňou budete spokojný, zašleme Vám potrebné papiere a na Vašej zákazke sa začne robiť.

Ak si nie ste istý a chcete sa niečo opýtať, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktov na našej stránke.

Máte už webovú stránku a chcete ju prerobiť?

I v tomto prípade Vám vieme pomôcť a spraviť tzv. redesign stránky. Ak máte záujem, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktov na tejto stránke, alebo uveďte do online objednávky, že sa bude jednať o úpravu existujucej stránky.

SMS pripomienky - lacné online SMS z klávesnice, časované doručenie, žiadne roamingové poplatky, hromadné SMS, SMS marketing