Pripravujeme pre Vás možnosť online objednávky služieb
Práve sa nachádzate v kategórii

Služby - tvorba webových systémov

Webové systémy

Rozdelenie systémov

Ak potrebujete pre svoje podnikanie viac, ponúkame Vám takmer neobmedzené možnosti počítačového spracovania dát vytvorením webového systému. Vieme pre Vás vytvoriť webový systém, ktorý dokáže čokoľvek! Buď bude aktualizovať Vašu webovú stránku, alebo bude synchronizovať prácu v celej firme, či bude predávať Váš tovar cez internet (e-shop). V našej ponuke máme niekoľko systémov, ktoré vyvíjame dlhodobo a ktoré sú na trhu už udomácnené - používajú sa a my reagujeme vždy na aktuálne požiadavky. Aké to má výhody? Tieto webové systémy neustále vyvíjame a vylepšujeme a keďže je ich už v prevádzke kvantum, sú už aj dôkladne otestované a prispôsobené na čo najlepšiu prevádzku. Možno máme systém práve pre Vás, preto odporúčame, aby ste si pozreli aj našu ponuku.

Ak Vám žiadny nesadne, nevadí, vytvoríme Vám celý systém podľa Vašich potrieb (tzv. systém na mieru).

Keďže máme s profesionálnym programovaním bohaté skúsenosti a neustále ich rozširujeme a študujeme, dokážeme bez problémov spracovať akúkoľvek Vašú požiadavku alebo špecifikáciu. Robili sme už chat-portály, e-shopy, CMS systémy, systémy na rezervovanie dopravného prostriedku, systém na geografické bodové upresňovanie pozícií a mnoho ďalších.

Objednávka

Webový systém si môžete objednať priamo na našej stránke. Vyplnením objednávkového formulára nám popíšte základné informácie o Vašej predstave a my Vám k nej vypracujeme ponuku.

SMS pripomienky - lacné online SMS z klávesnice, časované doručenie, žiadne roamingové poplatky, hromadné SMS, SMS marketing